Jmenuji se Magda Hánová, vystudovala jsem obor knižní grafiky a ilustrace na VÝTVARNÉ ŠKOLE VÁCLAVA HOLLARA v Praze. 

Kreslením a maluji od nepaměti a už jako malá holčička jsem chtěla být výtvarnice jako teta z Brna! :-)), pozn. ak. mal. Alena Kojdlová.

Uspořádala jsem několik samostatných výstav a měla možnost ilustrovat pár pohádkových knížek (ještě pod příjmením Štajnerová). Úplně první byla "Kouzelná zahrada" z pera Aleny Vorlíčkové, která vyšla dokonce ve dvou vydáních. S Alenou jsem měla možnost spolupracovat i na pohádkových sešitech (Tři prsteny, Kouzelná krabička) v rámci projektu Pohádky pro společné čtení nebo ilustrovala její "Pohádkovou kuchařku".

Další milou spoluprací byla knížka "Housenka na kdouloni, čili pohádkové hrátky s češtinou". Tu napsala Mgr. Lucie Jílková Ph.D, Najdete v ní kromě pohádek i různé češtinářské jevy a je velmi vhodná pro děti prvního stupně ZŠ. Vyšla v olomouckém nakladatelství Burian a Tichák.

Protože jsem mámou tří menších dětí, tak i v mojí tvorbě se zaměřuji hlavně na děti, nicméně moc ráda si od ní odskočím a tvořím i pro dospělé .-)

Kromě kresby, malby a ilustrací, navrhuji obrázková loga nebo dle přání zákazníka navrhnu třeba i tetování na míru.

Moc ráda se také zabývám, tvorbou autorských látkových panenek, zvířátek či praktických sponkovníků.

Své obrázky maluji i na stěny různých dětských koutků, školek, družin nebo čekáren dětských ordinací a dalších prostorů, které nejsou určeny jen pro děti.).

Okrajově se zabývám i výrobou různých šperků.

Mé výrobky jsou určené pro ty, kteří mají rádi originalitu a jedinečnost, protože každý kousek je neopakovatelný originál. Nepotkáte holčičku s úplně stejnou panenkou nebo maminu v totožných keckách či šperku.

Ukázku mých dalších prací najdete na facebooku či instagramu (viz. kontakty). Moc se těším na naši spolupráci a budu se snažit, aby jste byli stoprocentně spokojeni.:-)

V současné době se zabývám hlavně tvorbou "na zakázku". Neváhejte mě tedy kontaktovat se svým přáním a představou, budu se jí snažit co nejvíce přiblížit a vyjít Vám vstříc!