Jmenuji se Magda Hánová, vystudovala jsem obor knižní grafiky a ilustrace na VÝTVARNÉ ŠKOLE VÁCLAVA HOLLARA v Praze. 

Uspořádala jsem několik samostaných výstav a měla možnost ilustrovat pár pohádkových knížek (ještě pod starým příjmením Štajnerová) Úplně první byla "Kouzelná zahrada" z pera Aleny Vorlíčkové, která vyšla dokonce ve dvou vydáních. S Alenou jsem měla možnost spolupracovat i na několika pohádkových sešitech (Tři prsteny, Kouzelná krabička) v rámci projektu Pohádky pro společné čtení. Nebo ilustrovala  její "Pohádkovou kuchařku". 

Další milou spoluprácí byla knížka "Housenka na kdouloni, čili pohádkové hrátky s češtinou". Tu napsala Mgr. Lucie Jílková Ph.D, Najdete v ní kromě pohádek i různé češtinářské jevy a je velmi vhodná pro děti prvního stupně ZŠ. Vyšla v olomouckém nakladatelství Burian a Tichák.

Kromě ilustrování , především knížek pro děti, se zabývám malbou na textil, plátěnou obuv, tvorbou autorských originálních látkových panenek, či praktických sponkovníků. Okrajově se zabývám i výrobou šperků z moderních recyklovaných plastů.

 Příležitostně maluji své obrázky i na stěny různých dětských koutků, školek, družin nebo čekáren dětských ordinací a dalších prostorů.  

Mé výrobky jsou určené pro ty, kteří mají rádi originalitu a jedinečnost, protože každý kousek je neopakovatelný originál.
 Nepotkáte holčičku s úplně stejnou panenkou nebo maminu v totožných keckách či náušnicích :-).

 Moje tvorba je zaměřená především na děti. Sama jsem maminkou tří dětí, které jsou mi největší inspirací a zároveň kritiky. 

V současné době se zabývám  hlavně tvorbou "na zakázku". Neváhejte mě tedy kontaktovat se svým přáním a představou, budu se jí snažit co nejvíce přiblížit a vyjít Vám vstříc!


Ukázku mých dalších prací najdete  na facebooku. Novinky na instagramu nebo
výrobky, které jsou momentálně k mání lze zakoupit i na art be nebo na fleru.

Moc se těším na naši spolupráci a budu se snažit, aby jste byli stoprocentně spokojeni.:-)