169999225128298 UA-54791752-1

TONČA

"Ahoj, jmenuji se TONČA. Jsem  látková kámoška, se kterou si obdarovaná holčička užije spoustu legrace a prima chvilek . Může mi svěřit jakékoli tajemství či bolístky.  Vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě může vzít do postýlky, uvidí, jak  se jí bude lépe usínat a bude mít krásné sny. Až se ráno probudí,  budu už vzhůru natěšená, že si spolu užijeme další hezký den."

Všechny mé panenky jsou vymazlené, ručně malované a šité, vplétám samostatně každý vlásek Nad každou strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby byla opravdu jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Na její výrobu si vybírám co nejkvalitnější barvy a materiály

TONČA je ušitá z bavlněných látek, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky je použitá mohérová příze bouclé.  Dozdobená kovovým knoflíkem, krajkou a saténovými stužkami a pírkem.  Dá se použít i jako dekorace, vzdadu má všitou stužku, za kterou lze pověsit.  Velikost cca 33 cm.

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky, Tonče nelze měnit účes, jako to májí jiné panenky z mé dílny.  V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let. Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

Více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek se dozvíte v mém blogu

© každý kousek jedinečný originál 

1 250,00 Kč