MARCELA

Jmenuji se MARCELA. Jsem tvoje  látková kámoška, se kterou si užiješ spoustu legrace a hezkých chvilek. Můžeš mě vzít na procházku, hezky obléknout nebo mi pokaždé udělat jiný účes (ale pozor, mám vlásky jemné a citlivé, tak jen bez použití hřebínku). Můžeš mi svěřit jakékoli tajemství či bolístky a věř, že Tě vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě můžeš vzít do postýlky a uvidíš, že se Ti bude lépe usínat a budeš mít krásné sny. Až se ráno probudíš, já už budu vzhůru a budu se těšit, že si spolu užijeme další hezký den.

MARCELA je ušitá z velmi kvalitního úpletu, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky je použitá mohérová příze bouclé. Součástí panenky je také pončo ze svetroviny a suknička ze saténové látky ( ušitá ze zbytků látek, jejichž design jsem navrhovala pro milkie.cz). Kolem krku má vlastnoručně vyráběný náhrdelníček z hedvábných šňůrek a skleněných kamínků, který může holčička použít i jako náramek pro svojí parádu, stejně tak má panenka pravé náušničky, které Ti také ráda půjčí, když budeš chtít.-). Marcely outfit jsem doladila červenými sandálky, které už nepochází z mé dílny. (Kozačky použité jen k účelu fotografie). Velikost cca 32 cm

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let  Dodávám v dárkové luxusní kartonové taštičce . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

© každý kousek jedinečný originál 

2 395,00 Kč
Please select variants first