169999225128298 UA-54791752-1

MARCELA

AKCEEE.)

"Ahoj, jmenuji se MARCELA. Jsem látková kámoška, se kterou si obdarovaná holčička užije spoustu legrace a prima chvilek. Může mi svěřit jakékoli tajemství či bolístky. Vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě může vzít do postýlky, uvidí, jak se jí bude lépe usínat a bude mít krásné sny. Až se ráno probudí, budu už vzhůru natěšená, že si spolu užijeme další hezký den." 

Všechny mé panenky jsou vymazlené, ručně malované a šité, vplétám samostatně každý vlásek.  Nad každou strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby byla opravdu jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Na její výrobu si vybírám co nejkvalitnější barvy a materiály

MARCELA je ušitá z velmi kvalitního úpletu, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky je použitá mohérová příze bouclé. Součástí panenky je také pončo ze svetroviny a suknička ze saténové látky ( ušitá ze zbytků látek, jejichž design jsem navrhovala pro milkie.cz). Kolem krku má vlastnoručně vyráběný náhrdelníček z hedvábných šňůrek a skleněných kamínků, který může holčička použít i jako náramek pro svojí parádu, stejně tak má panenka pravé náušničky, které Ti také ráda půjčí, když budeš chtít.-). Marcely outfit jsem doladila červenými sandálky, které už nepochází z mé dílny. (Kozačky použité jen k účelu fotografie). Velikost cca 32 cm. 

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let  Dodávám v dárkové luxusní kartonové taštičce . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

Více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek se dozvíte v mém blogu

© každý kousek jedinečný originál 

1 795,00 Kč 2 395,00 Kč