MATYLDA

"Ahoj, jmenuji se MATYLDA. Jsem tvoje látková kámoška, se kterou si užiješ spoustu legrace a hezkých chvilek. Můžeš mě vzít na procházku, hezky obléknout nebo mi pokaždé udělat jiný účes (ale pozor, mám vlásky jemné a citlivé, tak jen bez použití hřebínku). Svěř mi jakékoli tajemství či bolístky a věř, že Tě vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě můžeš vzít do postýlky a uvidíš, že se Ti bude lépe usínat a budeš mít krásné sny. Až se ráno probudíš,  už budu vzhůru, natěšená, že si spolu užijeme další hezký den."

Všechny mé panenky jsou vymazlené, ručně malované a šité, vplétám samostatně každý vlásek Nad každou strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby byla opravdu jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Na její výrobu si vybírám co nejkvalitnější barvy a materiály. 

Matylda je ušitá z velmi kvalitního úpletu, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky použitá mohérová příze bouclé. Součástí panenky je pončo ze svetroviny a suknička ze saténové látky ( ušitá ze zbytků látek, jejichž design jsem navrhovala pro milkie.cz). Kolem krku má vlastnoručně vyráběný náhrdelníček z hedvábných šňůrek a skleněných kamínků, který může holčička použít i jako náramek pro svojí parádu, stejně tak má panenka pravé náušničky, které Ti také ráda půjčí, když budeš chtít.-). Matyldy outfit jsem doladila bílými sandálky, které už nepochází z mé dílny. (Kozačky použité jen k účelu fotografie). Velikost cca 37 cm

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let  Dodávám v dárkové luxusní kartonové taštičce . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

Více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek se dozvíte v mém blogu

© každý kousek jedinečný originál 


2 295,00 Kč