NIKITA

nová

jmenuji se NIKITA. Jsem tvoje látková kámoška, se kterou si užiješ spoustu legrace.  Jsem holka do nepohody, žádné ořezávátko. Můžeš mě vzít na procházku,  Pěkně obléknout  a nebo mi pokaždé udělat jiný účes (ale pozor, mám vlásky jemné a citlivé, tak jen bez použití hřebínku). Můžeš mi svěřit jakékoli tajemství či bolístky a věř, že Tě vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě můžeš vzít do postýlky a uvidíš, že se Ti bude lépe usínat a budeš mít krásné sny.  Až se ráno probudíš, já už budu vzhůru a budu se těšit, že si spolu užijeme další hezký den.

NIKITA je ušitá z velmi kvalitního úpletu, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky je použitá mohérová příze bouclé. Součástí panenky je také  suknička ze saténové látky ( ušitá ze zbytků látek, jejichž design jsem navrhovala pro milkie.cz).  Panenka má i  pravé náušničky, které Ti také ráda půjčí, když budeš chtít.-). NIKITY  outfit jsem doladila červenými konverskami, které už nepochází z mé dílny.  Velikost cca 24 cm.

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

© každý kousek jedinečný originál

1 590,00 Kč
Please select variants first