169999225128298 UA-54791752-1

NIKITA

AKCEEE.)

"Ahoj, jmenuji se NIKITA. Jsem tvoje látková kámoška, se kterou si užiješ spoustu legrace.  Jsem holka do nepohody, žádné ořezávátko. Můžeš mě vzít na procházku,  Pěkně obléknout  a nebo mi pokaždé udělat jiný účes (ale pozor, mám vlásky jemné a citlivé, tak jen bez použití hřebínku). Svěř mi jakékoli tajemství či bolístky a věř, že Tě vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě můžeš vzít do postýlky a uvidíš, že se Ti bude lépe usínat a budeš mít krásné sny.  Až se ráno probudíš,  budu už vzhůru, natěšená, že si spolu užijeme další hezký den."

Všechny mé panenky jsou vymazlené, ručně malované a šité, vplétám samostatně každý vlásek Nad každou strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby byla opravdu jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Na její výrobu si vybírám co nejkvalitnější barvy a materiály

NIKITA je ušitá z velmi kvalitního úpletu, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky je použitá mohérová příze bouclé. Součástí panenky je také  suknička ze saténové látky ( ušitá ze zbytků látek, jejichž design jsem navrhovala pro milkie.cz).  Panenka má i  pravé náušničky, které Ti také ráda půjčí, když budeš chtít.-). NIKITY  outfit jsem doladila červenými konverskami, které už nepochází z mé dílny.  Velikost cca 24 cm.

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

Více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek se dozvíte v mém blogu

© každý kousek jedinečný originál

950,00 Kč 1 590,00 Kč