169999225128298 UA-54791752-1

CYRIL

AKCEEE.)

CYRIL, CYRDA....jak chceš, je Tvůj rozverný látkový kámoš, se kterým si užiješ spoustu legrace, ať už jsi malý uličník nebo střeštěná malá slečna .-). Dodávám bez kocoura.-)

Cyrila jsem pro Tebe vymazlila a strávila nad jeho výrobou desítky hodin času, vplétám samostatně každý vlásek. Dala jsem si záležet, aby to byl j kámoš, co potěší nejen tvoje srdíčko, ale i očíčko .-)))

CYRIL je ušitý z velmi kvalitního úpletu, plněný pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky použitá mohérová příze bouclé, na lysinku bavlněnou přízi.  Součástí panenky je svetřík, opatřený páskem z koženky. Cyrillův outfit jsem doladila "konverskami", které už nepochází z mé dílny. . Velikost cca 35 cm

Panáčka doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let  Dodávám v dárkové luxusní kartonové taštičce . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou osůbku.

Více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek se dozvíte v mém blogu

© každý kousek jedinečný originál  

1 395,00 Kč 1 895,00 Kč