MÁJA

Jmenuji se MÁJA. Jsem tvoje látková kámoška, se kterou si užiješ spoustu legrace a hezkých chvilek. Můžeš mě vzít na procházku, hezky obléknout nebo mi pokaždé udělat jiný účes (ale pozor, mám vlásky jemné a citlivé, tak jen bez použití hřebínku). Můžeš mi svěřit jakékoli tajemství či bolístky a věř, že Tě vyslyším, pochopím a nikomu nic nevybrebtám. Večer si mě můžeš vzít do postýlky a uvidíš, že se Ti bude lépe usínat a budeš mít krásné sny. Až se ráno probudíš, já už budu vzhůru a budu se těšit, že si spolu užijeme další hezký den.

MÁJA je ušitá z velmi kvalitního úpletu, plněná je pes kuličkami (vhodné i pro alergiky). Má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na vlásky je použitá mohérová příze bouclé. Součástí panenky jsou šatičky  ze saténové látky ( ušitá ze zbytků látek, jejichž design jsem navrhovala pro milkie.cz). Má pravé náušničky (také vlastní výroby), které Ti také ráda půjčí, když budeš chtít.-). Velikost cca 24 cm.

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let Dodávám v dárkové luxusní kartonové taštičce . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

© každý kousek jedinečný originál

1 395,00 Kč
Please select variants first