POČÁRÁM I KAŽDOU STĚNU

18.04.2023

Už si  nepamatuji, kdy jsem s malováním na stěny začala a kterou jsem pomalovala jako první. Určitě to byl, ale nějaký dětský motiv. Stačilo jen vyměnit barvy na plátno za barvy na zdi. Používám barvy, různých značek, k tomu určené, aby nebyl problém s přemalováním, když je potřeba. 

Z těch větších projektů, které mám ve svém portfoliu bych zmínila malby ve centru výchovy a péče Lupínek, v Rudné u Prahy. Je to obrovská školka, která má dvě budovy, ve které je několik tříd pro dětské skupiny, kluby, komunitní školu atd. Naše spolupráce začala tím, že mě paní ředitelka oslovila, abych pro ně vytvořila obrázkové logo, se skřítkem Lupínkem. Nakonec to dopadlo tak, že jsem obrázky, s ústředním motivem Lupínka, pomalovala celou školku, včetně fasády hlavní budovy. A obrázků pro Lupínek s Lupínky vzniklo pak ještě spousta.

Další větší spolupráce byla s letňanským studiem Moja joga, kde jsem vymalovala jak sál, ve kterém se cvičí, tak kadeřnictví, které je součástí studia.

Za mě moc hezká spolupráce byla s překrásnou kavárnou Alfa Tau, v Žilině u Kladna, kde jsem měla možnost vymalovat dětský koutek. Určitě doporučuji se tam zastavit, když si třeba naplánujete výlet do křivoklátských lesů. Určitě to stojí za to! Mají super kafe, zákusky a protože součástí kavárny je i velký sál, pořádají se tam čas od času různé zajímavé akce nebo koncerty. 

Co dodat. Pokud by Vás moje tvorba oslovila, určitě budu moc ráda, když mi napíšete. Vymaluji Vám,  co di budeme přát. 
Více fotek najdete v sekci POMALOVANÉ STĚNY.