Vymazlené, ručně malované a zdobené látkové panenky  s dušičkou .-). Každá z nich je jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Nemůže se stát, že si Vaše holčička poplete  tu svojí panenku s jinou kamarádkou, jak je tomu u panenek z obchodních řetězců. 

 Mé panenky nemusí potěšit jen malé holčičky, mají v sobě i trochu nostalgie, proto (třeba jako dárek s milým vzkazem) udělají radost i "dospělé holce", které může sloužit pro potěšení oka i na "pokec" :-)

Obličejíčky mají ručně malované, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na jejich výrobu používám švýcarský tělový panenkový úplet, 100% hedvábí buret, designové látky. Na vlásky se mi nově osvědčila mohérová příze bouclé Mini Loop Mohair . Dále zdobím saténovými stužkami, často používám krajky i retro skleněné knoflíčky z Jabloneckých skláren atp. Plním PES kuličkami, které jsou vhodné i pro alergiky! . Dodávám v dárkovém balení a s osobitým vzkazem (ten si můžete sami vymyslet. Podrobnější popisy k panenkám, které jsou k mání najdete v sekci magdice-shop. Panenky vhodné od 3 let.