169999225128298 UA-54791752-1

Představuji Vám své vymazlené, roztomilé, ručně malované, šité a zdobené látkové panenky, co pohladí na duši .-). Nad každou panenkou  strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby každá byla neopakovatelná, originální a jedinečná, stejně jako její majitelka.

Obličejíčky a negližé mají ručně malované speciálními, velmi kvalitními  textilními barvami. Na jejich výrobu používám nejkvalitnější materiály jako švýcarský tělový úplet, 100% hedvábí buret a designové látky. Na vlásky se mi nově osvědčila mohérová příze bouclé Mini Loop Mohair . Dále zdobím saténovými stužkami, často používám krajky i retro skleněné knoflíčky z Jabloneckých skláren atp. Plním PES kuličkami, které jsou vhodné i pro alergiky! . Dodávám v dárkovém balení a s osobitým vzkazem (ten si můžete sami vymyslet. Podrobnější popisy k panenkám,

Napište mi email nebo  na fb (jak Vám vyhovuje, viz. kontakt) a společně doladíme detaily panenky na přání. Ty, které už jsem pro Vás vytvořila a jsou k mání najdete v sekci magdice-shop. Panenky vhodné od 3 let.

Kdyby jste se chtěli dozvědět více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek, mrkněte na můj blog.-)