Vymazlené, ručně malované, šité a zdobené látkové panenky  s dušičkou .-). Nad každou panenkou  strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby byla opravdu jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Nemůže se stát, že si Vaše holčička poplete tu svojí  s jinou kamarádkou, jak je tomu u hraček z obchodních řetězců. 

 Mé panenky nemusí potěšit jen malé holčičky, mají v sobě i trochu nostalgie, proto (třeba jako dárek s milým vzkazem) udělají radost i "dospělé holce", které může sloužit pro potěšení oka i na "pokec" :-)

Obličejíčky mají ručně malované, speciálními, velmi kvalitními barvami na textil. Na jejich výrobu používám nejkvalitnější materiály jako švýcarský tělový úplet, 100% hedvábí buret a designové látky. Na vlásky se mi nově osvědčila mohérová příze bouclé Mini Loop Mohair . Dále zdobím saténovými stužkami, často používám krajky i retro skleněné knoflíčky z Jabloneckých skláren atp. Plním PES kuličkami, které jsou vhodné i pro alergiky! . Dodávám v dárkovém balení a s osobitým vzkazem (ten si můžete sami vymyslet. Podrobnější popisy k panenkám,

NAPIŠTE MI NA EMAIL NEBO FB (jak Vám vyhovuje, viz. kontakty) a společně doladíme detaily panenky na přání.. Ty, které už jsem pro Vás vytvořila a jsou k mání najdete v sekci magdice-shop. Panenky vhodné od 3 let.

Kdyby jste se chtěli dozvědět více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek, mrkněte na můj blog.-)

DÁLE MÁM V NABÍDCE PRAKTICKOU, ALE ZÁROVEŇ DEKORATIVNÍ ZÁLEŽITOST, KTERÁ VYŘEŠÍ PROBLÉM, KAM S NEPOSEDNÝMI SPONKAMI ČI GUMIČKAMI A ZÚTULNÍ KAŽDÝ HOLČIČÍ POKOJÍK, TZV. SPONKOVNÍK.

  Každý sponkovník má zezadu saténovou stužku, za kterou se dá zavěsit.