MAGDALENA CARMEN FRIDA

AKCEEE.)

MAGDALENA CARMEN FRIDA. Látková kámoška, zejména pro holky a slečny s uměleckou duší, inspirovaná mexickou malířkou Fridou Kahlo

Všechny mé panenky jsou vymazlenéručně malované a šité, vplétám samostatně každý vlásek. Nad každou  strávím desítky hodin času a dávám si záležet, aby byla opravdu jedinečná a neopakovatelná, stejně jako její budoucí majitelka. Na její výrobu si vybírám co nejkvalitnější barvy a materiály.

FRIDA má ručně malovaný obličej a negližé, speciálními barvami na textil,  je ušitá z velmi kvalitního tělového  úpletu, plněná pes kuličkami (vhodné i pro alergiky).  Na vlásky jsem použila velmi jemnou ponožkovou přízi ze superwash merina. 

Součástí panenky je také pončo ze svetroviny a suknička z designové látky s motivem samotné umělkyně. Frida má i náušničky, které Ti  ráda půjčí, když budeš chtít.-). Aplikace - bavlněná krajka a háčkované kytičky z příze. Její outfit jsem doladila žlutými sandálkami, které už nepochází z mé dílny. Velikost cca 38 cm.

Panenku doporučuji omývat pouze ručně, velmi šetrně a pozor na vlásky. V žádném případě nedávat do pračky. Vhodná od 3 let Dodávám v dárkové luxusní kartonové taštičce . Na přání přiložím ručně psaný vzkaz pro obdarovanou slečnu.

Více o tom, jak jsem se dostala k tvorbě panenek se dozvíte v mém blogu.

© každý kousek jedinečný originál

1 550,00 Kč 2 350,00 Kč